Rozhodnutí zabíjet

198Kč vč. DPH

Vladimír Samiec:

Velmi nezvykle se rozhodne Pavel Mestek své finanční problémy, když se rozhodne najít si práci jako nájemný vrah. Myslí si, že zabít někoho cizího a vydělat balík peněz nemůže být tak složité a on pak bude zase žít normálně. Netuší jak je to těžké vzít někomu život a co to znamená jednou vykročit na šikmou plochu zločinu.

Více informací (jsou-li k dispozici)

DK-ROZ-V1

Dostupnost: Zboží je vyprodáno. Máte o něj zájem?


Informujte mě, až bude k dispozici

Kriminalisté Petr Saxl a Josef Krejdl se svými kolegy řeší kromě dalších případů i možnost, že se v Praze objevil nájemný zabiják. Zprvu se zdá, že se jedná jen o hloupý žert, to když se najdou inzeráty s nabídkou na odstranění osob, jenže pak je poblíž Staroměstského náměstí nalezen zastřelený muž a na nich je najít vraha. Jejich kolegové současně řeší případ zavražděné ženy, nalezené v Petřínském parku. V tom jim zase pomáhá psycholožka, Saxlova partnerka Radka.

Příběh se odehrává v ulicích Prahy, ale i mimo ni. Nahlédne do mysli toho, kdo se rozhodl stát se zločincem a do pracovního i soukromého života policistů, kteří po něm pátrají. Prostě typická česká detektivka.

 

Informace o knize

Autor: Vladimír Samiec (více...)
Počet stran: 104
Vazba: měkká