Exopolitika

Exopolitika

280Kč vč. DPH

Ladislav Zelinka

Výběr toho nejzajímavějšího z činnosti České exopolitiky. Můžete se těšit na vyčerpávající a pestrý přehled témat spojených s mimozemským fenoménem, UFO a spiritualitou.

Více informací (jsou-li k dispozici)

DK-EXO-V1

Tato kniha je souborem vybraných článků a textů uveřejňovaných na internetových stránkách České exopolitiky a v časopise Ve hvězdách & Lidový léčitel v průběhu let 2010—2014.
Není zdaleka vyčerpávajícím přehledem toho, co všechno bylo napsáno a čím se exopolitika zabývá. Představuje určitý průřez vybranými tématy spadajícími do oblasti zájmu tohoto nového oboru, zejména mimozemskými jevy a kontakty s mimozemskými civilizacemi. Najdete v ní jak teorii a definici exopolitiky jako vědy, tak různá průřezová témata a zajímavosti, např. souvislost UFO se sny a spiritualitou, kromě mnoha dalšího. Kniha by tak neměla být jen nudnou teorií, ale spíše ochutnávkou toho, čím vším se exopolitika zabývá a zabývat může.
Můžete ji brát jako inspiraci k dalšímu zájmu o tato a příbuzná témata, k nimž najdete množství odkazů v uvedené literatuře a v internetových zdrojích. Součástí jsou i dvě praktické ukázky činnosti exopolitiky jako české badatelské skupiny a jejích aktivit — první je návrh zákona o mimozemském kontaktu, druhou je dopis poslancům požadující vyšetření tzv. chemtrails. Čtenáři se mohou přesvědčit, že exopolitika není jen nezáživné teoretické bádání a že nemusí být jen o mimozemských jevech — zajímá nás a je pro nás důležitá také naše společnost, život zde na Zemi a naše civilizační problémy jako právě chemtrails nebo otázka přelidnění.

Informace o knize

Brož., 214 stran

O autorovi